Tenisništa novo...

Kontroverzni francuski tenisač ‘tankirao‘ meč pa prije kraja skupio stvari i napustio teren: ‘Moji demoni su se vratili‘

Piše SPORT SD
31. kolovoza 2022. - 07:26

Paire je protiv Norriea otpor praktički pružao samo u drugom setu. Prvi je set trajao svega 18 minuta, a treći 19 minuta. Pred sam kraj francuski tenisač je spakirao rekete i torbu za odlazak s terena i prije nego li je meč završio kod zaostatka 0:5 u trećem setu, a ovakav je potez u engleskim medijima okarakteriziran kao sramotan, prenose Sportske novosti.

Za ovakav nastup Paire će inkasirati 80.000 dolara, ali organizatori imaju pravo ouskratiti mu zaradu ako zaključe da je prestao igrati na pobjedu.

Kontroverzni francuski tenisač ima povijest tankiranja mečeva, a 2021. godine u Wimbledonu upozoren je zbog nedovoljnog zalaganja.

Norrie je nakon meča pokušao obraniti kolegu pripisujući krivnju za njegov letargičan nastup - vrućini.

"Očito je bilo jako vruće i možda je po...

28. travanj 2024 02:34