West Ham opet slavio, Silkeborg u 180 minuta zabio 10 golova, Real Sociedad prošao, novi poraz Tomasa

13. listopada 2022. - 23:40

Nogometaši West Hama svladali su u Londonu, u ogledu 4. kola skupine B Konferencijske lige, s 2-1 Anderlecht te tako došli do četvrte pobjede, ali još uvijek nisu matematički osigurali prvo mjesto.

Benrahma i Bowen su zabijali golove u uvodnih 30 minuta susreta za West Ham, dok je za goste u samom finišu smanjio Esposito iz jedanaesterca. West Ham je ostao savršen i ima maksimalnih 12 bodova, ali mu još uvijek može zaprijetiti zahuktali danski Silkeborg koji ima šest bodova. West Ham za pad s prve pozicije koja direktno vodi u drugi krug mora izgubiti obje utakmice, a Slikeborg pobijediti u oba slučaja pa tako i u sljedećem kolu, u Londonu baš West Ham.

Inače, Silkeborg nakon prva dva kola nije imao ni bod, a onda je u dvije utakmice utrpao Steaui 10 golova. Prvo je bilo 5-0 ...

27. travanj 2024 04:29