Strani nogomettvrde španjolci

Otkriven skandal s poluvremena, čelnici PSG-a upali su u svlačionicu glavnom sucu: ‘Ljudi iz UEFA-e su bili prisutni i svemu su svjedočili‘

Piše Sport SD
16. veljače 2022. - 13:32

PSG-u je pripala prva bitka, ona na Parku prinčeva gdje su pred svojim navijačima kasnim pogotkom Kyliana Mbappéa srušili Real Madrid s minimalnih 1-0.

Parižani su u prvom poluvremenu imali dominaciju, gosti iz Španjolske djelovali su nemoćno, ali su svoju mrežu u prvih 45 minuta zadržali netaknutom. Sinoćnju utakmicu sudio je Daniele Orsato, a s njegovim postupcima u prvom dijelu očito nisu bili zadovoljni domaćini. Barem tako tvrdi Radio Marca, prema čijim su se saznanjima predsjednik PSG-a Nasser Al Khelaifi i sportski direktor Leonardo na poluvremenu spustili do glavnoga suca i jasno mu poručili što misle o njegovom kriteriju, prenose Sportske novosti.

- Spustili su se na poluvremenu kako bi izvršili pritisak na Orsata - rekao je novinar Miguel Angel Toribio za...

28. travanj 2024 16:19