Strani nogometšpanjolska

Osasuni minimalna prednost nakon prvog polufinalnog dvoboja Kupa Kralja, Budimir odigrao sedamdesetak minuta

1. ožujka 2023. - 23:00

U prvom polufinalnom susretu španjolskog Kupa kralja nogometaši Osasune su na domaćem terenu, u Pamploni, svladali Athletic Bilbao s minimalnih 1-0.

Jedini pogodak postigao je 21-godišnji marokanski napadač Ezzalzouli koji je početkom drugog poluvremena, u 47. minuti, svladao Agirrezabalu za konačnih 1-0.

Hrvatski napadač Ante Budimir počeo je utakmicu za Osasunu te je igrao do 71. minute.

Uzvratna utakmica u Bilbau, na San Mames stadionu, igra se 4. travnja, dok se u drugom polufinalu sastaju Real Madrid i Barcelona. Prva utakmica na programu je u četvrtak, a igra se na Santiago Bernabeu.

29. travanj 2024 07:38