Strani nogometdobar start

Olić debitirao pobjedom, Vlašić zabio i promašio iz jedanaesterca

4. travnja 2021. - 19:16

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ivica Olić startao je na klupi moskovskog CSKA ligaškom pobjedom 2-1 na gostovanju kod Tambova u susretu  u kojem je Nikola Vlašić realizirao, ali i promašio jedanaesterac.

Olić je na klupi moskovskog CSKA debitirao protiv "fenjeraša" ruskog prvenstva, a bio to neobičan susret sa čak četiri jedanaesterca.

Tambov je poveo u 15. minuti golom Artema Arhipova iz jedanaesterca, 11 minuta kasnije izjednačio je Nikola Vlašić, također iz kaznenog udarca, a bio je to njegov 11. gol ove sezone.

Sudac Vitalij Meškov je u drugom dijelu dosudio još dva kaznena udarca za goste. Prvog je u 52. minuti uspješno realizirao Rondon, a u 64. minuti je s bijele točke ponovo pucao Vlašić, no Vitalij Sičev je obranio njegov udarac.