Barcelona ‘razbila‘ Athletic Bilbao, Aubameyang zabio svoj peti gol u posljednje tri utakmice

27. veljače 2022. - 23:28

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 26. kola španjolskog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Athletic Bilbao sa 4-0 (1-0).

Pierre-Emerick Aubameyang je u 37. minuti svojim petim golom u posljednje tri utakmice doveo Barcelonu u vodstvo, a poslao je loptu u mrežu nakon što je Piquet udarcem glavom pogodio gredu.

Ousmane Dembele je u 73. minuti udvostručio Barceloninu prednost sjajnim udarcem iskosa s lijeve strane u bliži gornji kut vrata iznad nemoćnog gostujućeg vratara Simona.

Za 3-0 je u 90. minuti pogodio Luuk de Jong udarcem glavom nakon ubačaja Dembelea. Isti je igrač gotovo s istog mjesta ubacio i u trećoj minuti sučevog dodatka, kad je Memphis Depay podmetnuo nogu i skrenuo loptu u mrežu za konačnih 4-0.

Real Sociedad je pred svojim navijačima pobijed...

29. travanj 2024 02:43