Strani nogometautoritativno

Athletic Bilbao lagano do osmine finala Kupa Kralja: na gostovanju kod trećeligaša Eldensea zabili su šest zgoditaka

5. siječnja 2023. - 23:32

U posljednjem susretu 16-ine finala španjolskog Kupa kralja, Athletic Bilbao je na gostovanju pobijedio trećeligaša Eldense sa 6-1.

Golove za baskijski sastav zabili su Nico Williams (35), Alex Berenguer (41, 65), Oier Zarraga (59), Ruben Correira (74) i Iker Muniain (90), dok je za domaćine zabio Mario Soberon (67).

U prvom današnjem susretu Osasuna je na gostovanju nakon produžetaka pobijedila trećeligaša Gimnastic sa 2-1.

Osasuna je povela u 16. minuti golom Kikea Garcije, a rezultat je izjednačio Pablo Fernandez u 78. minuti. Isti je igrač šest minuta kasnije zbog prigovora zaradio crveni karton, a Osasuna je u 112. minuti stigla do nove prednosti nakon autogola Erica Montesa. U posljednjim trenucima susreta "pocrvenio" je i gostujući veznjak Pablo Ibanez. Hrvatski reprezent...

29. travanj 2024 12:07