Ostalofutsal liga prvaka

Sporting deklasirao kazahstanski Ayat: pitanje pobjednika riješeno je nakon dvadesetak minuta

Piše Ivan Renić
27. listopada 2022. - 19:51

U drugom kolu skupine 2 Glavne runde UEFA Futsal Lige prvaka Sporting je pobijedio Ayat rezultatom 7:1. Bila je to očekivana pobjeda Portugalaca koji su nakon neuvjerljivog izdanja protiv Futsal Pule ubacili u brzinu više. U makarskoj gradskoj dvorani gledali smo pravu golijadu.

Iako je na susretu prvi zaprijetio Ayat (pogodili su stativu), brzo je Sporting uspostavio kontrolu nad utakmicom. Poveli su tako već u četvrtoj minuti pogotkom Cavinata, a u sljedećih nekoliko Pauleta je zabio dvaput. Gol za Ayat djelo je Valiullina koji je matirao Guittu iz kontranapada.

Međutim, nije to pokolebalo Diasovu momčad. U 16. joj je za 4:1 precizan bio Erick. Pred sam kraj prvog dijela na 5:1 je povisio Neves iz deseterca. Bilo je jasno kako su kola nezadrživo krenulo nizbrdo za Kazahstance. Pita...

28. travanj 2024 10:36