Ostalofutsal

Novo vrijeme se pobjedom u zaostalom dvoboju protiv Uspinjače popeo do drugog mjesta na prvenstvenoj ljestvici

2. prosinca 2020. - 22:55
Matko Begović/Makarska Kronika

U zaostaloj utakmici 5. kola 1. HMNL Novo vrijeme Apfel je na domaćem terenu slavilo protiv Uspinjača Gimke te na prvenstvenoj ljestvici dijeli drugo mjesto sa dubrovačkim Squareom. Već u prvoj minuti Makarani su došli do prednosti, na dodavanje Kazazića Bajrušović je zabio pod gredu Piplice za 1:0. Zagrepčani su poravnali rezultat u 12. minuti, Jakovljević je asistirao Brkiću koji posprema loptu u nebranjena vrata domaćih. Igrači Tea Strunje ponovo su došli do prednosti u 22. minuti, Pulinho je oduzeo loptu Uremoviću na desnom boku i izašao sam ispred vratara Piplice koji nije imao nikakvih izgleda u dvoboju sa njim.