Hajduksve spremno za potpis?

Lovre Kalinić u Genku gledao poraz svog budućeg kluba

27. prosinca 2016. - 21:20
lovrege

U derbiju 21. kola belgijskog nogometnog prvenstva Racing Genk je na Luminus Areni pobijedio Gent 2-0 upisavši prvu pobjedu u posljednjih pet kola.

Oba gola pala su u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Alejandro Pozuelo u 19. minuti, te Nikolaos Karelis u 26. minuti iz kaznenog udarca.

Za domaći sastav je posljednje tri minute zaigrao bivši igrač Hajduka Tin Sven Sušić, a utakmicu je s tribina pratio njegov bivši suigrač iz splitskog kluba Lovre Kalinić koji će karijeru nastaviti u Gentu.

Nagađa se kako će hrvatski reprezentativac preseliti u Gent za nešto više od tri milijuna eura čime bi postao najskuplji vratar u povijesti belgijske lige. Potpis ugovora i predstavljanje Kalinića se očekuje nakon što obavi liječnički pregled.

Kalinić će u novom klubu zamijeniti Šve...

26. travanj 2024 10:26