Hajdukliga prvaka mladih

Evo na koga će u polufinalu Lige prvaka ići juniori Hajduka ako pobijede Borussiju

Piše Frane Vulas
14. ožujka 2023. - 18:12

Pobjednik četvrtfinalnog okršaja UEFA Lige mladih Borussije i Hajduka koji se igra u Dortmundu u srijedu (18.30 sati) igrat će u polufinalu u Nyonu 21. travnja protiv Milana.

U četvrtfinalnom susretu odigranom u Milanu (Centro Sportivo Vismara) talijanski sastav koji vodi slavni bivši prvotimac ‘rossonera‘ i reprezentativac Italije Ignazio Abate (36) slavio je rezultatom 2:0. Prvi pogodak na susretu zabio je poljski veznjak Dariusz Stalmach već u 12. minuti. Konačan rezultat postavio je uz malo sreće marokansko-talijanski napadač Youns El-Hilali u 67. minuti. Poslije udarca El-Hilalija lopta se od nesretnog vratara španjolskog sastava Alejandra Iturbea i vratnice odbila u mrežu.

Imala je svojih šansi i momčad koju vodi slavni bivši napadač Liverpoola i Atletica Fernando Tor...

26. travanj 2024 18:57