Domaći nogometnastavljaju niz

Stanoinvest Futsal Pula osvajači su kupa, drugoligaš Šibenik 1983 nije uspio napraviti još jedno iznenađenje

20. veljače 2023. - 20:42

Malonogometaši Stanoinvest Futsal Pule osvojili su Hrvatski kup, nakon Superkupa na početku sezone Puljani su osvojili još jedan trofej. Senzacija „Final eighta“ u Zagrebu, drugoligaš Šibenik 1983, nije uspio napraviti još jedno iznenađenje, Puljani su u finalu bili bolji s 5:2. Šibenčani, koje su u Zagreb došli bodriti i njihovi navijači, Funcuti, dobro su se držali sve do sredine drugog poluvremena, kada su pulski igrači s dva gola u dvije minute otišli na prednost od 3:0.

- Osjećaj je fenomenalan, ove sezone uspijevamo osvojiti trofeje, uz to smo imali uspjeha u Ligi prvaka. Čestitke Šibeniku, pokazali su svu draž ovog natjecanja. Nedostajalo im je energije na kraju, malo su se više potrošili do finala od nas. Bili smo strpljivi, nismo gubili glavu ni u jednom trenut...

23. travanj 2024 02:24