Domaći nogometkvalifikacije za ep

Ljubičić ušao s klupe i zabio, ali teren je napustio zbog ozljede: Hrvatska u dramatičnoj završnici ostala bez pobjede!

Piše Sport SD
13. listopada 2023. - 17:52

Hrvatska U-21 reprezentacija odigrala je 2:2 protiv Grčke u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Izabranici Dragana Skočića nakon lošijeg starta, zagospodarili su terenom i trenutno vode 2:1. Grci su zaprijetili nekoliko puta na samom početku, a Vasilios Sourlis zabio je za 1:0 u 11. minuti.

No, onda su mladi Vatreni izjednačili već u 23. minuti. Roko Šimić uletio je iza obrane Grka, izbjegao zaleđe i poslao sjajnu povratnu loptu koju je Veldin Hodža pospremio za poravnanje rezultata.

Preokret je u 67. minuti susreta donio Marin Ljubičić, a zabio je za 2:1 nakon samo tri minute igre na terenu. No, bivši hajdukovac je s terena izašao u 85. minuti nakon što je ozlijedio gležanj lijeve noge.

Grčka je izjednačila golom Koutsiasa u 89. minuti. Cijeli susret za mladu hrvatsku vrstu odigrao je Niko Sigur i to na poziciji desnog beka. Iduću utakmicu Hrvatska igra 17. listopada u Velikoj Gorici protiv Bjelorusije.

05. svibanj 2024 02:06