NogometSLOVENIJA

Dosta je bilo posta, Vicko Ševelj i ekipa stigli do prvih prvenstvenih pogodaka i bodova u (n)ovoj sezoni!

19. kolovoza 2023. - 20:03

Vicko Ševelj je dočekao prvu radost u novoj sezoni s Nogometnim klubom Radomlje. Nakon startna tri poraza, tri utakmice bez postignutog pogotka (Maribor i Aluminij kod kuće 0:4 odnosno 0:2, te Koper u gostima 0:1), sad u 4. kolu prvenstva Slovenije pobjeda 2:0 kod Mure.

Radomlje je oba pogotka postiglo u prvom poluvremenu, u nastavku još jednom zatreslo mrežu domaćina, ali nakon pregleda VAR-a pogodak je poništen zbog prekršaja. Najvažnije, prva tri boda su na kontu. Ševelj i ekipa su prepustili začelje drugima.

22-godišnji Dubrovčanin je standardan član prvog sastava. Odigrao je ove sezone svih 360 minuta.

29. travanj 2024 02:56