Vaterpologradski derbi

Uvjerljiva pobjeda Jadrana kontra Mornara, furiozno su odigrali zadnju četvrtinu: ‘Nama je ova utakmica poslužila kao trening‘

Piše Sport SD
5. veljače 2022. - 20:47

Jadran je poveo 2:0 golom Duževića s igračem više te Bukića iz kontre. No, uslijedila je 3:0 serija mornarevaca te su domaći poveli 3:2. Tim se rezultatom otišlo u drugu četvrtinu.

Potrajalo je do dvije minute i 44 sekunde do kraja druge četvrtine da se Jadran vrati u vodstvo, za 5:4 je zabio Bukić.

U treću četvrtinu Jadran je ušao sa 7:5 i Ivanom Marcelićem, pojačanjem iz Mladosti, na golu umjesto Mate Anića koji je dobro odradio posao u prve dvije četvrtine.

Mornar je odigrao jako čvrsto i dobro, nisu dopustili jadranašima veliki bijeg sve do zadnje četvrtine u kojoj više nisu imali odgovor na Jadranova oružja.

- Nama je ova utakmica poslužila kao trening za kraj jednog miniciklusa u kojemu smo konačno imali desetak dana tijekom kojih smo bili na okupu. Priključio na...

02. svibanj 2024 09:16