Vaterpolobrojke i slova

Jadran ‘razmontirao‘ Radnički, na tribinama mnogi nisu mogli vjerovati što piše na gaćicama igrača srpskog kluba

Piše Pero Smolčić
23. veljače 2023. - 19:58

U utakmici desetog kola Regionalne vaterpolske lige splitski Jadran uvjerljivo je pobijedio Radnički iz Kragujevca. Tom je pobjedom Jadran preskočio Radničkog na trećem mjestu i matematički osigurao mjesto na Final Fouru.

Vrlo dobro su jadranaši počeli susret, golovima Butića i Čaglja poveli su 2:0, a onda i iskoristili prvog igrača više, pucao je Marinić Kragić, pogodio gredu, lopta se odbila do Šetke koji ju je ugurao u gol za 3:0.

Šetka je zabio i za 4:0, a potom je iznimno raspoloženi vratar domaćih Mate Anić obranio peterac. A 48 sekunda do poluvremena zabio je i Burić za 5:0 i za vrhunskih 16 minuta splitskih vaterpolista. Da ne bude baš sasvim čista Anićeva mreža pobrinuo se Miloš Ćuk, smanjio je na 5:1 četiri sekunde do poluvremena.