Strani nogometbez kočnica

Trener Siona bez milosti opleo po kontroverznom napadaču: ‘On je zombi, uništava sve, želim da ga se riješe..‘

Piše R. R.
16. svibnja 2023. - 07:15

Mario Balotelli je prošlog ljeta došao u Sion za dva milijuna eura i odmah je dobio kapetansku traku što očito nije bio pametan potez. Balotelli je na poluvremenu posljednje utakmice protiv Servettea zamijenjen, a njegova momčad je na kraju poražena s čak 5:0. Sion je nakon samo devet minuta gubio sa 3:0, a bivši igrač Arsenala Gael Clichy je na ovoj utakmici postigao gol sa pola terena.

Oko svega je govorio Michael Pont, kojem se ne sviđaju predstave Balotellija.

Sion ima zombija na terenu, a to je Mario Balotelli. On uništava sve - rekao je Pont, te je nastavio:

Možete reći da su svi kao zombiji, ali to nije istina. Samo on je zombi. Kako li je samo dobio tu kapetansku traku. Uništava atmosferu u klubu.

Otišao je Pont tako daleko da traži od čelnika kluba da ga otjeraju.

Ne možete se igrati tako sa institucijom kao što je Sion. Osobno ga ne volim, preko glave mi ga je. Želim da ga se što prije riješe - rekao je Pont.

Od Balotellija se sasvim sigurno očekivalo mnogo više kada su ga potpisali, ali ništa nisu dobili njegovim dolaskom. Napadač je u 18 odigranih utakmica postigao šest golova, a u Sion je stigao iz Adana Demispora.

04. svibanj 2024 23:17