Strani nogometliga prvaka

Šime Vrsaljko solidan u remiju posrnulih titana, Ajax i Benfica odigrali bez pobjednika u Portugalu

Piše Toni Bilić
23. veljače 2022. - 22:53

Obje utakmice osmine finala Lige prvaka završile su remijem i odluka o prolazu u četvrtfinale past će u uzvratima. Atletico Madrid je na svom Wanda Metropolitanu cijelu utakmicu bio bolji od Manchester Uniteda, vodio od 7. minute, dva puta pogodio vratnicu, ali mladi, 19-godišnji Elanga donio je gostima izjednačenje u 80. minuti iz njihova jedinog udarca u gol.

Usprkos tome što je United imao veći posjed lopte, preko 60 posto, Atletico je jedini bio opasan. Pogotovo se dominacija domaćina odnosi na prvo poluvrijeme, kada ih je već u 7. minuti u vodstvo doveo Joao Felix. Nakon kornera, gosti su odbili loptu, no s lijeve strane centrirao je Renan Lodi, a Felix je glavom od stative zabio za 1:0. U zadnjoj minuti prvog poluvremena Atletico je bio vrlo blizu drugoga gola, Šime Vrsaljko j...

04. svibanj 2024 03:48