Strani nogometbježi s puta

Ronaldo ‘ispalio‘ na suca, sasuo mu je sve u lice, nije tu stao, pogledajte

Piše Sport SD
23. kolovoza 2023. - 07:28

Cristiano Ronaldo doživio je pravi mali živčani slom po završetku prvog poluvremena u posljednjoj utakmici play-offa AFC-ove Lige prvaka u kojoj je njegov Al Nassr odnio pobjedu 4:2. Naime, Portugalac je je smatrao kako ga je sudac oštetio u nekoliko situacija - pišu Sportske novosti.

Prvo je ostao zbunjen nedosuđenim penalom nakon što je njegov udarac škaricama pogodio ispruženu ruku protivničkog igrača u kaznenom prostoru. Da bi potom bivši igrač ostao bez jedanaesterca nakon što ga je protivnički nogometaš srušio u šesnaestercu.

Video pogledajte OVDJE.

Al Nassr je otišao na poluvrijeme s rezultatom 1-1, a Ronaldo je prilikom izlaska s terena imao što za poručiti glavnom sucu utakmice. U lice mu je sasuo apsolutno sve, da bi potom prilikom odlaska u tunel napao i jednog od dužnosnika utakmice.

To nije bilo dovoljno pa je bijesni Ronaldo u prolazu uspio i odgurnuti čovjeka koji je pokušavao snimiti selfie s kultnim nogometašem.

04. svibanj 2024 13:19