Strani nogometsudački propust

Promašeni penal zbog kojeg je Atletico ispao iz Lige prvaka trebao je biti ponovljen, i to iz rijetko viđenog razloga

Piše Robert Šola/SN
27. listopada 2022. - 10:14

Francuz Clement Turpin požurio je odsvirati kraj utakmice Lige prvaka između Atletico Madrida i Bayera (2:2), ali se morao vratiti na teren zbog toga što se oglasio VAR, jer su u sobi vidjeli mogući 11-erac. U to se uvjerio i sam Turpin, koji je pokazao na 11 metara. Pomalo bizarno, ali to se već događalo i u Premier ligi, pišu Sportske novosti.

Primjerice, prije dvije godine (u rujnu 2020.) u utakmici Premier lige između Brightona i Manchester Uniteda (2:3) također je dosuđen jedanaesterac nakon posljednjeg zvižduka. Kada su u petoj minuti, uz dodatak suca Chrisa Kavanagha, domaćini poravnali rezultat, činilo se da će utakmica tako i završiti - remijem. Nakon nekoliko minuta gosti su zaradili korner, pucali po golu, a onda je sudac odsvirao posljednji zvižduk. Štoperica...

01. lipanj 2024 05:02