Strani nogometkonačno krenulo

Premijerna pobjeda Nenada Bjelice na klupi Trabzonspora

8. svibnja 2023. - 21:19

U ponedjeljak je hrvatski nogometni trener Nenad Bjelica po treći put vodio turskog prvoligaša Trabzonspor te je nekadašnji strateg Dinama i Osijeka upisao premijernu pobjedu.

Na domaćem terenu, u ogledu 33. kola turske Superlig, Trabzonspor je svladao Ankaragucu 2-0.

U prve dvije utakmice koje je Bjelica vodio njegova je momčad uvijek morala igrati s igračem manje. Ovaj put se dogodilo suprotno pa je tako, već u 10. minuti, pocrvenio grčki nogometaš Ankaragucua Kitsiou.

Igrač utakmice bio je Umut Bozok koji je postigao oba pogotka za Trabzonspor, prvi u nadoknadi prvog poluvremena te drugi u 62. minuti za konačnih 2-0.

Trabzonspor je trenutačno na sedmom mjestu ljestvice, dok je prvi Galatasaray koji ima pet bodova više od Fenerbahcea.

26. lipanj 2024 11:05