Strani nogometpotez sezone?

Pogledajte nevjerojatan pogodak vratara koji je zabio preko cijelog terena, a sve je krenulo od asistencije Vuškovića

Piše Piše Niko Matičević/SN
1. travnja 2024. - 23:24

U 26. kolu poljske Ekstraklase Puszcza i Radomiak Radom su odigrali 1:1. Vijest utakmice je definitivno nesvakidašnji pogodak vratara gostiju Gabriela Kobylaka kojim su došli do boda.

Naime, u 66. minuti je najskuplji izlazni transfer u povijesti Hajduka Luka Vušković vratio loptu svome vrataru. Kobylak je loptu ispucao daleko naprijed, a ona je preskočila sve, prevarila domaćeg vratara i završila u mreži, pišu Sportske novosti.

Video ‘ludog‘ pogotka pogledajte OVDJE.

Pogodak je utoliko važniji jer je Radomiak samo dvije minute ranije ostao s igračem manje kada je Vagner dobio izravni crveni karton. Sa zaostatkom od jednog gola i igračem manje, izgledi gostiju da dođu do boda nisu bili veliki, ali je njihov vratar zabio prvi gol u karijeri i donio bod svojoj momčadi.

02. svibanj 2024 01:53