Strani nogometnevjerojatno

Pogledajte horor izvedbe ponajboljih svjetskih vratara, nevjerojatni kiksevi u dvadesetak minuta

Piše Vladimir Zrinjski/SN
21. veljače 2023. - 23:30

Horor-večer proživljavaju vratari Liverpoola i Real Madrida u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka na Anfieldu. Gotovo je nevjerojatno da su se dva najveća kiksa sezone u elitnom klupskom natjecanju dogodila na istoj utakmici, u istom poluvremenu. Kao da je u njih ušao duh Lorisa Kariusa, Thibaut Courtois i Alisson Becker svojski su se pobrinuli da na kraju sezone završe u kompilaciji komičnih pogrešaka, pišu Sportske novosti.

Prvi je "zablistao" Courtois, kojemu je Dani Carvajal u 14. minuti vraćao loptu s otprilike 30 metara. Belgijac je prihvatio loptu prsima, pa je krenuo smirivati prije ispucavanja, ali u tom trenutku pred njim se već ukazao Mohamed Salah i zakucao je u mrežu za 2:0.

U 36. minuti domaćini su uzvratili poklon. Umjesto da ispuca loptu koju mu je ...

01. svibanj 2024 18:59