Moskovski derbi pripao Spartaku: CSKA Ivice Olića i Nikole Vlašića upao u negativnu seriju od tri uzastopna poraza

25. travnja 2021. - 21:13

U derbiju 27. kola ruskog nogometnog prvenstva Spsrtak iz Moskve je svladao gradskog rivala CSKA, kojega odnedavno vodi Ivica Olić, sa 1-0 (0-0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Larsson u 52. minuti, a CSKA je od 37. minute bio s igračem manje nakon isključenja Ahmetova.

Bio je to treći uzastopni poraz CSKA nakon inicijalne tri pobjede pod Olićevim vodstvom, a hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA.

CSKA je ostao šesti na ljestvici sa 46 bodova, koliko imaju i četvrti Rubin, peti Soči te šesti Dinamo Moskva, dok je Spartak treći sa 50 bodova, dva manje od drugog Lokomortiva iz Moskve, a osam manje od vodećeg Zenita.

07. svibanj 2024 14:49