Strani nogometsada na City

Igrači Arsenala s lakoćom završili Oxford: domaćin se dobro držao u prvom poluvremenu, a onda je presudila kvaliteta ‘topnika‘

9. siječnja 2023. - 23:45

Nogometaši Arsenala izborili su plasman u 16-inu finala engleskog FA kupa nakon što su na gostovanju pobijedili trećeligaša Oxford United sa 3-0.

Domaćin se dobro držao u prvom poluvremenu, no u nastavku susreta presudila je kvaliteta "Topnika".

Arsenal je poveo u 63. minuti golom Mohameda Elneyja, a iduća dva gola zabio je Edward Nketiah (70, 76).

Londonski sastav će u 16-ini finala gostovati kod Manchester Cityja koji je u nedjelju na stadionu Etihad sa 4-0 porazio Chelsea.

City je već nakon prvog poluvremena vodio sa 3-0 golovima Riyada Mahreza (23), Juliana Alvareza (30-11m) i Philipa Fodena (38). U nastavku susreta Mahrez je zabio još jedan gol, u 85. minuti je zabio iz kaznenog udarca za 4-0.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić za "Bluese" je igrao prvo poluvrijeme kada...

10. svibanj 2024 13:03