Chelsea prošao drugoligaša Lutona iako je gubio dva puta, Southampton u napetom dvoboju eliminirao West Ham

2. ožujka 2022. - 22:54

Kao šesta momčad Liverpool je izborio četvrtfinale engleskog FA Kupa. Na Anfieldu je Liverpool, u prvoligaškom duelu, svladao Norwich 2-1.

Bez nekolicine svojih zvijezda ulogu prvog čovjeka u Liverpoolu ovom prilikom je preuzeo japanski nogometaš Minamino koji je postigao oba gola za domaći sastav, oba u prvom poluvremenu (27. i 39. minuta).

U nastavku je Norwich smanjio na 1-2 golom Ruppa, a u završnici se utakmica čak mogla i zakomplicirati po domaćina. Najbolju šansu za izjednačenje imao je Rowe, ali je njegov vrlo dobar udarac u 85. minuti još bolje obranio domaći vratar Allison.

Podsjetimo kako je ranije u srijedu drugoligaš Luton kao domaćin vodio 1-0 i 2-1 u osmini finala engleskog FA kupa protiv Chelseaja, no na kraju je s 3-2 ipak slavio Chelsea. Luton je odigrao odl...

09. svibanj 2024 09:45