Rukometbez pobjede

Kaštelani se hrabro suprotstavili moćnom protivniku, poraz Metkovića, Trogir ostao kratak za gol na domaćem terenu

Piše Ivan Renić
1. studenog 2022. - 15:49

Rukometaši Ribole Kaštela izgubili su od Nexea rezultatom 24:28 (10:13) u 7. kolu Paket24 Premijer lige.

Usprkos porazu, bila je to dobra predstava Kaštelana koji su se hrabro suprotstavili moćnom protivniku. Većina utakmice bila je u egalu. Našičani su se odvojili pred kraj prvog dijela na plus tri. Međutim, nisu se domaći predali u nastavku.

Opet su se vratili u susret, najbliže do minus jedan. Gosti su utakmicu u svoju korist prelomili tek nekoliko minuta prije kraja golovima Markušića. Najefikasniji igrač bio je Bakić sa sedam pogodaka, dok se kod Kaštelana istaknuo stopostotni Bešker sa šest golova.

Ribola Kaštela: Olić (12 obrana), Romić (4 obrane), Krešić, Milas (4), Radina (3), Milković (3), Klasanović, Krokar (1), Kaštelan (2), Vujičević (1), Kovačević (3), Vukma...

03. svibanj 2024 09:14