Rukometprvenstvo

Kaštelani u ‘rudniku’ iskopali vrijednu pobjedu, uspješna je bila i Metković-Mehanika, očekivani poraz Trogira

Piše Ivan Renić
6. prosinca 2022. - 07:17

Rukometaši Ribole Kaštela upisali su važna dva boda pobijedivši u dvoboju s Rudarom rezultatom 28:27 u dramatičnoj završnici na Sokolani. Bolje su gosti otvorili susret, imali i pet pogodaka prednosti (8:13). Loše su izgledali Kaštelani u prvom dijelu, ali do potpunog preokreta zato je došlo u nastavku.

Na krilima Milasa, Radine i Milkovića domaći su do izjednačenja došli tek u 55. minuti (25:25). Vodili su gosti gotovo čitavu utakmicu, a onda se pred kraj slomili. U posljednjoj minuti za veliku pobjedu Kaštelana pogodio je Banović.

Ribola Kaštela: Mirat, Olić (6 obrana), Romić (1 obrana), Milas (5), Banović (2), Radina (5), Milković (5), Krokar, Kaštelan, Vujičević (3), Kovačević (1), Papić (2), Klasanović (3), Čajić (2), Bešker, Peran.

03. svibanj 2024 12:27