Rukometzaostala utakmica

Domaći poraz Trogiranki, susret je od početka bio jednosmjerna ulica

Piše Ivan Renić
1. studenog 2022. - 15:59

Rukometašice Trogira 58 poražene su u zaostaloj utakmici petog kola Prve ženske lige od Bjelovara rezultatom 15:27 (4:16). Bilo je to loše prvo poluvrijeme Trogiranki koje su nakon 30 minuta na svom kontu imale samo četiri pogotka.

Susret je od početka bio jednosmjerna ulica i bilo je samo pitanje vremena s koliko će golova razlike domaće pobijediti. Imao je Bjelovar najviše plus 14. Ponešto bolje odigrale su gošće u nastavku, no visoki poraz nisu mogle izbjeći. Najraspoloženija je bila Sušak sa sedam pogodaka, dok je vratarka Mrkonjić upisala 16 obrana.

Trogir 58: Mrkonjić (16 obrana), Karabatić, Cvijić, Gašpić, Sušak (7), Piteša (2), Radić (1), Tomić (2), Vučković, Stipčić (1), Čarija, Brajnov (1), Džaja, Gašpić, Odak (1).

03. svibanj 2024 07:19