Hajdukostali iznenađeni

Talijani se naklonili navijačima: ‘Hajduk je prema finalu guralo 17 tisuća hrvatskih fanatika‘

Piše SPORT SD
22. travnja 2023. - 09:55

Juniori Hajduka plasirali su se u finale UEFA Lige prvaka mladih nakon što su u polufinalu u Ženevi svladali Milan (3:1). Bila je to prava rapsodija mladih nada Hajduka protiv talijanske momčadi, ali vremena za odmor nema, već u ponedjeljak će igrati za naslov s vršnjacima iz nizozemskog AZ Alkmaara, prenose Sportske novosti.

Hajdukovci su tako napravili najveći rezultat u juniorskoj kategoriji u povijesti hrvatskoga nogometa i još su jednu utakmicu udaljeni od trofeja pobjednika Lige prvaka mladih. Izabranici Marijana Budimira odigrali su zrelo, a u drugom poluvremenu i furiozno jer su postigli čak tri gola u samo 25 minuta, nošeni podrškom nekoliko tisuća svojih navijača na stadionu u Ženevi.

Poseban dio u tekstu pod naslovom ‘Nesreća i naivnost uzeli Milanu finale, u k...

05. svibanj 2024 02:06