Hajduknije izgubio nos za gol

Sjajna utakmica Hajdukova napadača: Marin Ljubičić zabio hat-trick u kupu u razmaku od samo 10 minuta!

Piše SPORT SD
16. srpnja 2022. - 19:29

Marin Ljubičić ovog je ljeta napustio Hajduk i otišao na posudbu u austrijski LASK Linz, kako bi tamo pokušao "resetirati" svoju karijeru.

Mladi napadač zabio je gol u svom debiju za LASK, u prijateljskoj utakmici protiv rumunjskog Rapida 1923 2. srpnja, a njegova momčad danas je igrala susret 1/32 finala austrijskog kupa protiv trećeligaša Schwaza.

Utakmica je  završila rezultatom 9:1 za LASK, a Ljubičić je do 56. minute već zabio hat-trick. Prvi pogodak postigao je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, da bi zatim zabijao u 54. i 56. minuti, što znači da je tri pogotka zabio praktički u razmaku od 10 minuta.

04. svibanj 2024 15:08