Hajduknova tri boda

Juniori Hajduka preokretom došli do važne pobjede u borbi za naslov prvaka

Piše S. A.
15. travnja 2023. - 13:25

Juniori Hajduka galopiraju kroz prvenstvo, Istra 1961 nije ih mogla zaustaviti premda je povela sa 1:0 u Medulinu.

Hajduk je uzvratio sa četiri pogotka i slavio sa 4:1 u terminu matineje, te upisao nova tri boda na gostovanju čime je učvrstio svoje vodstvo na ljestvici. Istra 1961 - Hajduk 1:4.

Istra je povela u 47. minuti preko Glavana, a onda je uslijedio žestok odgovor hajdukovaca. Samo šest minuta kasnije izjednačio je Duić, a Nazor je golom u 78. minuti doveo Hajduk u vodstvo. Potom su uslijedila dva pogotka Vrcića, u 84., te u 92. minuti iz kaznenog udarca.

Hajduk je nastupio u sastavu: Buljan, Arković (od 46. Skoko), Begonja, Jurić-Petrašilo, Hrgović (od 87. Pavić), Kavelj (od 72. Hrvojevic), Sigur, Reić (od 58. Ćalušić), Brajković (od 58. Nazor), Vrcić, Duić (od 58. Antunov...

02. svibanj 2024 21:40