Hajdukobranili prednost

Juniori Hajduka uspješno odradili gostovanje u dalekom Azerbajdžanu i plasirali se u 2. kolo Lige prvaka

Piše SPORT SD
4. listopada 2022. - 16:47

Hajduk je pobijedio Gabalu u uzvratnom susretu 1. kola UEFA Youth League (juniorska Liga prvaka) igranom u azerbajdžanskoj Gabali rezultatom 2:1. S obzirom na to da su Bijeli u prvom susretu na Poljudu slavili s 3:0, to znači da su u 2. kolo natjecanja prošli s ukupnih 5:1.

Nakon prvog poluvremena u kojem je momčad Marijana Budimira imala inicijativu, domaćini su u 52. minuti stigli u vodstvo preko Shahniyarova koji je postigao gol nakon kornera. Luka Vušković je onda u 68. minuti zabio za 1:1 i praktički riješio pitanje prolaska, a Jere Vrcić je u 88. minuti pogodio za konačnih 2:1, odnosno ukupnih 5:1.

Bijeli će u 2. kolu igrati protiv boljeg iz dvoboja kazahstanske Astane i albanske Apolonije, a prvi susret tih dviju ekipa, odigran u Nur-Sultanu, završio je rezultatom 1:1....

06. svibanj 2024 10:22