Domaći nogometOdgođena odluka

Splićanke propustile potvrditi naslov nogometnih prvakinja Hrvatske, nova prilika slijedi im idućeg vikenda protiv Rijeke

Piše Frane Vulas
15. svibnja 2022. - 16:12

Nogometašice Splita propustile su na gostovanju kod Dinama priliku da osvoje naslov prvakinja Hrvatske. Splićankama je pobjeda u Zagrebu u 4. kolu Lige za prvaka i matematički mogla osigurati titulu dva kola prije kraja, ali su poražene 1:2. Ekipa trenera Božidara Miletića je povela već u 2. minuti preko Aide Hadžić, ali je 15 minuta prije kraja susreta za Dinamo izjednačila Petra Bračević. Potom je u zadnjoj minuti susreta Split ostao i bez boda, pobjedu domaćem sastavu u Maksimiru donijela je Ana Bartolović. Ovo je već drugi ovosezonski poraz Splita od Dinama. Split je nastupio u sastavu: Bukovec, Krznarić (od 44. Gegollaj), Đoković (od 77. Hazan), Pranješ, Domazet, Grebenar, Hadžić, Bošnjak, Dulčić, Bukač (od 88. Pedić), Kapetanović.