Domaći nogometliga prvaka

Drama u Maksimiru nije dobro završila za Dinamo, tresle se grede, ali austrijski prvak zadovoljan ide kući

11. listopada 2022. - 22:52

Nogometaši Dinama i Red Bull Salzburga odigrali su na maksimirskom stadionu, u 4. kolu skupine E Lige prvaka, utakmicu bez pobjednika 1-1 (1-1).

Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 12. minuti, a s 15 metara iskosa precizan je bio Nicolas Seiwald. Dinamo je rezultatski minus izbrisao krajem prvog poluvremena, a u 42. minuti strijelac je bio Robert Ljubičić. Unatoč tome što su oba sastava imala dosta prilika u drugom dijelu, rezultat se nije mijenjao.

Dinamo je dobro i poletno otvorio utakmicu, a najviše se na samom startu iskazao Špikić prodorima po krilu. No, prava šansa se pred austrijskim vratima nije dogodila, a gosti su kaznili prvu pogrešku hrvatskog prvaka.

U 12. minuti i nakon pogrešnog dodavanja Ivanušeca sijevnula je kontra Red Bull Salzburga...

30. travanj 2024 16:28