Domaći nogometnije mu dugo trebalo

Bivši Hajdukov dragulj oduševio u dresu Hrvatske: pogledajte kako je zabio samo tri minute nakon ulaska u igru

Piše SPORT SD
14. listopada 2023. - 09:59

Hrvatska U-21 reprezentacija odigrala je 2:2 protiv Grčke u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Grci su zaprijetili nekoliko puta na samom početku, a Vasilios Sourlis zabio je za 1:0 u 11. minuti.

No, onda su mladi Vatreni izjednačili već u 23. minuti. Roko Šimić uletio je iza obrane Grka, izbjegao zaleđe i poslao sjajnu povratnu loptu koju je Veldin Hodža pospremio za poravnanje rezultata.

u 64. minuti je u igru ušao Marin Ljubičić, bivši Hajdukov igrač, a nakon samo tri minute je zabio za preokret. No, nedugo nakon uslijedio je veliki peh. Ljubičić je s bio prisiljen izaći iz igre u 85. minuti nakon što je ozlijedio gležanj lijeve noge.

Gol Ljubičića pogledajte OVDJE.

Do kraja utakmice Grčka je uspjela doći do izjednačenja, strijelac je bio Koutsias u 89. minuti.

04. svibanj 2024 12:43