OstaloMALI NOGOMET

Pridvorje ruši sve pred sobom, Lumbarda ga bodovno prati, a ovo što se događa s Hajduk Mokošicom je za ne povjerovati!

15. studenog 2023. - 10:36

SEMAFOR

Rezultati 3. kola, igralo se na Grudi: Čilipi – Čibača 2:3 (Pero Opušić u 8. i 29. minuti/Josip Vidić u 1. i 22., te Ivan Radić u 13. minuti), Hajduk Mokošica – Lumbarda 3:4 (Bruno Grčić u 12., Tin Vidak u 18. i Miho Bupić u 25. minuti/Antonio Ivanković u 20. i 27., Deni Sardelić u 29. i Ivan Tomić u 30. minuti), Plat – Riva 2:3 (Antonio Antun Milić u 13. i Igor Žilić u 30. minuti, crveni karton Lovro Bašić u 28. minuti/Matej Nađ u 6., Maro Kalauz u 27. i Ivan Milić u 29. minuti), Jadran Ljuta – Ponta 1:3 (Domagoj Metković u 21. minuti/Berislav Zlatić u 21., Marko Lonza u 23. i Paulo Opušić u 26. minuti), Dunave – Pridvorje 1:9 (Dominik Zglav u 13. minuti/Ivica Obad u 2. i 7., Marin Kostopeč u 7., 19. i 27., Antun Šmanjak u 10., Nikša Dragić u 17. i 26., te Marino Zalokar u 19. minuti), slobodna je bila Ombla.

Poredak: 1. Pridvorje 9 bodova (28:6), 2. Lumbarda 9 bodova (10:6), 3. Riva 7 bodova (12:5), 4. Čibača 6 bodova (12:12), 5. Ombla (utakmica manje) 4 boda (10:4), 6. Čilipi (utakmica manje) 3 boda (7:7), 7. Ponta (utakmica manje) 3 boda (4:8), 8. Dunave 3 boda (9:17), 9. Hajduk Mokošica bez boda (11:14), 10. Plat bez boda (5:13), 11. Jadran Ljuta bez boda (4:20).

Dva sastava sa stopostotnim učinkom, četiri sastava bez poraza, a tri bez boda. Tako je nakon 3. kola Županijske malonogometne lige. Pridvorje i Lumbarda su dobili sve tri utakmice, Riva ima dvije pobjede i remi, a Ombla, koja je bila slobodna u 3. kolu, pobjedu i remi. Bez boda su Hajduk Mokošica, Plat i Jadran Ljuta.

‘Bode u oči‘ Hajduk Mokošica. Novak u ligi je sve tri izgubio s pogotkom razlike, i u sve tri, kad je postigao svoj zadnji pogodak na utakmici, pogodio za vodstvo. Redom, na startu poraz od Čilipa 5:4, a Matej Vidak u 26. minuti strijelac za vodstvo 4:3 sastava iz Mokošice, koji je dva pogotka na Grudi primio u zadnjoj minuti. U 2. kolu poraz kod Čibače 5:4, a Tin Vidak u 22. minuti pogađa za vodstvo 4:2. Do kraja 3:0 Čibače, koja je izjednačila u 27. minuti, a do pobjede stigla u predzadnjoj, 29. minuti. Sad protiv Lumbarde na Grudi Miho Bupić u 25. minuti pogađa za vodstvo Hajduk Mokošice 3:1. Do kraja, u zadnjih pet minuta, 3:0 sastava s Korčule, koji je izjednačio u 29., a do pobjede stigao u posljednjoj, 30. minuti, pogotkom iz kaznenog udarca.

I tako Hajduk Mokošica još čeka na povijesni prvi pozitivan rezultat. Iduće kolo igra protiv lidera, Pridvorja. Hoće li tad uspjeti? Pridvorje je svako kolo najefikasnija momčad. U 1. kolu 11:3 pobjeda protiv Jadrana iz Ljute, u 2. kolu 8:2 bolje od Plata, a sad 9:1 protiv Dunava. Pogodak razlika 28:6!

Lumbarda, koja je također dobila sve tri, ima pogodak razliku plus 4, a drugi najbolji napad imaju Riva i Čibača, koje skupa nisu postigle pogodaka koliko Pridvorje. Riva i Čibača su u tri utakmice postigle po 12 pogodaka. Pridvorje ima bolju pogodak razliku od svih sastava koji su u plusu nakon startna tri kola.

IDEMO DALJE

Raspored 4. kola, 18. studenog: Lumbarda – Čilipi, 25. studenog, 17 sati: Pridvorje – Hajduk Mokošica, 18 sati: Riva – Dunave, 19 sati: Ponta – Plat, 20 sati: Ombla – Jadran Ljuta, slobodna je Čibača.

03. svibanj 2024 07:43