TenisNASTAVILA SVOJ SJAJAN NIZ

Dva puta je gubila, ali tri puta oduzimala servis suparnici u svakom setu, Ana Konjuh izborila 2. kolo WTA turnira u Andori

30. studenog 2022. - 21:12

Ana Konjuh je bila uspješna na startu WTA turnira iz serije 125 u Andori. Sa 7:6 i 6:4 svladala je nakon sat i 25 minuta igre Francuskinju Carole Monnet, te se plasirala u 2. kolo, među 16 najboljih.

Konjuh je dva puta oduzimala servis suparnici, ali je odmah u idućem gemu gubila prednost. U dvanaestoj igri je i treći put to uspjela, te je zaključila set iskoristivši treću set loptu. U drugom setu druga priča. Francuskinja je dva puta oduzimala servis, ali je tu prednost gubila već u idućem gemu.

Za razliku od prvog seta, sad Francuskinja nije uspjela i treći put oduzeti servis, već je to opet napravila Ana, i opet je time zaključila set, a ovaj put i meč. Sad je treći break napravila u desetom gemu.

Ana je s deset pobjeda u nizu na dva ITF-ova turnira, podigla je dva pobjednička trofeja, stigla u Andoru na WTA turnir. Sad je nastavila svoj pobjednički niz.

02. svibanj 2024 00:07