RukometDRUGA HL - JUG |

ARDIAEI SA SVIH ŠEST NA VRHU Imaš igrača koji je sa sedam pogodaka prvi strijelac - pobjeda!

20. listopada 2021. - 08:35

Ardiaei na vrhu južne skupine Druge hrvatske lige nakon 3. kola sa svih 6 bodova, a toliko su osvojili još i Solin te Kamičak. Opuzen i Korčula su u društvu Splita, Biograda i Vodica, koji su na učinku od dvije pobjede i jednog poraza, dok je Mokošica bez boda, te na začelju, a bez boda su još Trogir 2,. Trilj i Krilnik. Jelsa i Kingtrade imaju po pobjedu i dva poraza.

Sastav iz Župe dubrovačke je pobjednički niz nastavio pobjedom kod Jelse 33:23. Prvih 20 minuta se domaćin držao, a u zadnjih 10 minuta prvog poluvremena 7:2 za Ardiaei, koji je na poluvremenu imao 18:11. Nakon prvoh 10 minuta igre u nastavku i dvoznamenkastu prednost – 22:12...

Leo Brnin sa 7 pogodaka je bio najbolji strijelac. Još su pod vodstvom Antonia Lončarice igrali Teo Putica (3), Nikša Bušlje (2), Maro Dabelić (4), Ado Čustović (3), Toni Barišić, Marino Knez (6), Aldin Hajdarović, Maro Peručić (2), Hrvoje Lončarica (5), Hrvoje Marušić (1) i Luka Butorac.

Opuzen je kod kuće dobio Trogir 2 s 21:14 pod vodstvom Ante Franića igrajući u sastavu: Ivan Obšivač (1), Mirko Žuvelek (2), Vladimir Koncul (1), Josip Prović (2), Kristijan Palinić, Goran Marković (3), Gabriel Tapalović, Bruno Bošković (3), Ante Vidović (1), Luka Deak, Julio Jelavić (7), Josip Tapalović, Mihael Ujdur (1), Milan Utovac, Daniel Jarić i Ivan Sršen.

Korčula je Pod (svojim) balonom bila bolja od Mokošice 31:15. Korčula je igrala u sastavu: Roko Krkeljaš, Antoniom Petrović (2), Petar Milić (4), Ivo Pilat (1), Zvonimir Đula (6), Matej Marković (5), Zvonimir Ćenan (1), Jadranko Stanišić, Vito Farac, Goran Stamatović (3), Roko Poša (2), Ante Ćenan i Francesko Verazza (7), a Mokošica u sastavu: Tomislav Prkačin, Mario Vuletić, Mario Marjanović, Sandro Nemedi (3), Hrvoje Hladilo (1), Davor Zec, Luka Zvono (1), Domagoj Prkačin (3), Jurica Leopold Kristić, Domagoj Padovan (2), Karlo Šutalo (3), Toni Miloslavić (2) i Mario Vučićević.

U 4. kolu, 23. listopada, Ardiaei dočekuje Vodice (Čibača, 17 sati), Opuzen će ugostiti Kingtrade (18 sati), dok je Korčula gost Kamička (Sinj, 15.30 sati). Mokošica igra u nedjelju, 24. listopada protiv Jelse (14 sati).

26. travanj 2024 09:09