Zadar u Vodicama doživio prvi poraz, a time je izgubio prvo mjesto na ljestvici

Piše Ivica Gjergja
5. studenog 2022. - 20:43

VODICEZADAR 2:1 (1:0)

VODICE – Igralište ŠC Rašice. Gledatelja 50. Sudac: Josip Zec (Split). Pomoćnici: Barić i Hajduk.

Strijelci:1:0 Prpić (41), 1:1 Čurjurić (66-11m), 2:1 Sušić (83).

VODICE: Radaj, Spahija, Malenica (od 76. Josipović), Sušić (od 90. Latifi), Prpić, Stojčević, Markota, Alispahić, Gulam, Pandža, Celić. Trener: Kristijan Tuta.

ZADAR: Stojanov, Burčul (od 88. Djevaljekaj), Rončević, Iveljić, Jurić, Banović, Čurjurić, Jerbić, Bubalo, Viduka (od 61. Parnić), D. Bačić (od 61. Jordan). Trener: Želimir Terkeš.

Zadar je u Vodicama doživio prvi poraz, a time je izgubio prvo mjesto na ljestvici Treće NL - jug, na kojem je sada Zagora, koja je porazila GOŠK Kaštela 3:1. Prema objektivnim izvješćima zaslužena pobjeda domaće momčadi nad liderom prvenstva. Zadrani su nakon 66. minute i realiziranog kaznenog udarca sa 11. metara Ivana Ćurjurića imao poravnat rezultat 1:1. No mladi napadač Josip Sušić je donio treneru Vodica Kristijanu Tuti pobjedu u 83. minuti susreta.

Sljedeće kolo biti će na Stanovima veliki derbi, gdje gostuje kod Zadra, momčad Zagore. Biti će to sraz trenutno prvog i drugog na ljestvici, pobjednik moguće i prezimi na prvoj poziciji.

29. travanj 2024 08:16