SportNISU IMALI SREĆE

U prijateljskoj utakmici Zadar izgubio od Šibenika, rezultat su mogli poboljšati u 63. minuti, ali...

Piše IG
22. siječnja 2024. - 15:56

ŠIBENIK - Stadion Šubićevac

Sudac: Slaven Brkić

Strijelci: 1:0 Majić (25), 2:0 Roca (53-11m)

ŠIBENIK: Đaković, Kolega Appah,Punčec, Gačić, Dujmović, Pezo, Cvijanović, Majić, Delić, Božić. Još su igrali: Čewko, Guščević, Mišević, Morison, Osmanković, Brajković, Roca, Toševski, Kulušić

Trener: Mario Carević

ZADAR: Matasović, Kordić, Jakir, Grgurev, Muić, Djevaljekaj, Jukić Peladić, Luetić, Serbinov, Grcić. Još su igrali: Subašić, Jurić, Iveljić, B aričević, Bilić, Stokić, Šoša, Ricov, Bezer, Rončević, Vukadinović, Miletić, Šutalo

Trener: Marin Oršulić

U prijateljskoj utakmici Zadar je izgubio od Šibenika 2:0. Prvi zgoditak za domaćina postigao je bivši igrač Zadra Josip Majić koji je u 25. minuti dobro reagirao na jednu nabačenu loptu i zabio za 1:0. Roca je u 53. minuti postigao drugi zgoditak iz kaznenog udarca za domaćina. Zadrani su imali svojih prigoda pa tako bilježimo lijepu priliku u 63. minuti kada je Kristijan Jurić promašio kazneni udarac, odnosno vratar Mišević je udarac obranio.

04. svibanj 2024 01:34