SportVATERPOLO A 1 LIGA

U uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici POŠK je porazio Zadar na otvaranju turnira, susret je odlučen u nekoliko posljednjih minuta...

Piše I.G.
8. listopada 2022. - 13:54

ZADAR 1952 – POŠK 6:9 (1:0, 1:2, 2:3,2:4)

ZADAR – Bazen na Višnjiku.

ZADAR 1952: D. Đula, Raci, Bašić, Čačić, Jovančević 2, Donđivić 1, Cicero 1, A. Donđivić, Eškinja, Zelić, Jurišić, Martinović, Antić.

POŠK: Carev, Čumbelić 1, Bezer 1, Perić, Vukić, Prizmić, Gadža 1, Elez, Janković 2, Carrieri, Borovčić 2, Jelovina, Tonković 2.

U uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici POŠK je porazio Zadar na otvaranju turnira. Susret je odlučen u nekoliko posljednjih minuta. Zanimljivo da su domaćini vodili 2:0 a nakon toga POŠK uspijeva poravnati na 2:2 u posljednje četiri minute druge četvrtine.

Na početku trećeg dijela poveli su Splićani, a nakon čega je Zadar preokrenuo rezultat na 4:3, a tu je odigrana i najbolja četvrtina.

Bila je promjena rezultata i za POŠK pred posljednjih osam minuta na 4:5. Za svaki gol se bori u zadnjoj četvrtini gdje Zadar uspijeva dva puta poravnati, da bi POŠK postigao tri zgoditka za konačnu pobjedu.

2. kolo igra se večeras a sastaju se u 18 sati Primorje - Zadar 1952, POŠK slobodan.

28. travanj 2024 02:20