SportVELIKI USPJEH

Karate klub Bibinje osvojio ukupno 15 medalja: dvije zlatne, sedam srebrnih i šest brončanih!

Piše Zadarski.hr
15. rujna 2024. - 10:03

U Velikoj Gorici u subotu je održan prvi „Gorica Open“ međunarodni karate turnir, na kojem je sudjelovalo 485 natjecatelja iz 46 klubova iz pet država.

Karate klub Bibinje ostvario je zapažen uspjeh, osvojivši ukupno 15 medalja. Bibinjski borci osvojili su dvije zlatne, sedam srebrnih i šest brončanih medalja, čime su se svrstali među najuspješnije klubove na turniru. Njihova tehnička pripremljenost i borbeni duh dodatno su potvrđeni osvajanjem drugog mjesta u ukupnom poretku klubova u katama, dok su u ukupnom poretku zauzeli sedmo mjesto.

Trener Karate kluba Bibinje Mladen Sorić s ponosom je istaknuo da su natjecatelji pokazali izvanrednu tehniku i zrelost čime su opravdali status jednog od najboljih klubova u regiji.

Osvajanje medalja na ovako prestižnom turniru dodatno učvršćuje poziciju Karate kluba Bibinje u vrhu hrvatskog karatea, dok njihovi mladi natjecatelji dokazuju da ih čeka svijetla budućnost.

15. rujan 2024 10:04