SportLIGA PRVAKA

Kamere ‘uhvatile‘ dvije legende u razgovoru, Modrić oduševio potezom, ovo je lijepa uspomena

Piše Sport SD
10. travnja 2024. - 09:03

Spektakl u Madridu, u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka Real i Manchester City odigrali su neriješeno (3:3). City je poveo, Real je potom okrenuo rezultat s dva gola u nizu, Englezi su uzvratili s dva gola za novo vodstvo, da bi domaćin do kraja susreta izjednačio.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol zabio sjajan pogodak u 71. minuti za prednost Cityja od 3:2, a Luka Modrić ušao je u igru u 72. minuti umjesto Tonija Kroosa.

Nakon utakmice kamere su uhvatile Modrića u razgovoru s Kevinom De Bruyneom, Cityjevim veznjakom koji je propustio utakmicu zbog zdravstvenih problema.

De Bruyne je zatražio dres od Modrića koji mu je želju ispunio, video pogledajte OVDJE.

28. travanj 2024 12:51