SportATLETIKA

Bolja je bila samo olimpijska pobjednica: Veronika Šokota zadnjim hicem osvojila srebro u bacanju koplja na seniorskom prvenstvu Hrvatske!

Piše I.G.
27. lipnja 2022. - 11:37

Na dvodnevnom prvenstvu Hrvatske u atletici za seniore i seniorke, koje je održano proteklog vikenda u Karlovcu, nastupila je i članica Atletskog športskog kluba Zadar Veronika Šokota. U bacanju koplja (600 g) u konkurenciji devet bacačica, Veronika je hicem u zadnjoj šestoj seriji s rezultatom 54,81 m, osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.

Naslov prvakinje Hrvatske osvojila je olimpijska pobjednica Sara Kolak, članica AK Kvarner iz Rijeke rezultatom od 60,50 m , dok je treće mjesto i brončanu medalju osvojila Lucija Cvitanović članica AK Zagreb s rezultatom 54,40 m.

27. travanj 2024 12:27