StoryEditorOCM
ForumNIJE IŠAO LIJEČNIKU

Halid Bešlić opet doživio sudar! Sudjelovao u ‘lančanom‘, javio se nakon nesreće: ‘Udarila nas neka žena, a mi auto ispred nas!‘

Piše MOZAIK SD
21. listopada 2022. - 21:37

Halid Bešlić oglasio se nakon prometne nesreće u kojoj je sudjelovao danas u Srbiji.

"Nesreća se dogodila prije dva sata. Lakša nesreća je u pitanju, nisam išao liječniku. Lančani sudar je u pitanju. Nas je udarila neka žena, a mi automobil ispred nas", rekao je pjevač za Kurir i dodao da je sve u redu.

"Malo su razbijeni farovi, ali, hvala Bogu, nitko nije ozlijeđen", dodao je.

Halid Bešlić doživio je prometnu nesreću na cesti Šabac - Loznica, kod mjesta Lešnica u Srbiji. Izvor s mjesta nesreće za srpske je medije potvrdio nesreću, a sve je prijavljeno policijskoj upravi Šabac te je napravljen očevid.

Halid i ostali sudionici prometne nesreće nisu ozlijeđeni, a materijalna šteta na oba automobila nije zanemariva. 

Halid je, podsjetimo, 2009. godine u prometnoj nesreći izgubio desno oko.

Popularni pjevač u bolnicu je tada primljen sa težim povredama kostiju lica te je hitno operiran.

Halid je sletio s ceste na području sarajevskog naselja Kobilja glava gdje je napadao gusti snijeg. Nakon nesreće bio je pri svijesti te je sam nazvao Hitnu pomoć i Policiju.

Pjevač je 2016. godine u Sarajevu ponovno imao prometnu nesreću kada je izgubio dosta krvi, a pored toga je ozlijedio jezik koji mu je šivan. Pored toga je ozlijedio i vilicu zbog čega je nakon oftamološkog zahvata podvrgnut zahvatu rekonstrukcije lica.

image





 

Nikola Vilić/Cropix/arhiva
image






 

Srđan Vrančić/Cropix
image
Ante Čizmić/
image
Biljana Gaurina/Cropix
image
Neja Markičević/Cropix
27. travanj 2024 03:15