Više od sportatotalni kaos

Strašni neredi, navijači upali na travnjak i lomili sve redom, nije bilo slučajno

Piše SN
1. lipnja 2024. - 09:34

Bugarski nogomet već godinama tresu veliki problemi. Neredi na stadionima postali su gotovo pa normala. Međutim, ono što se dogodilo na sinoćnjoj utakmica za doigravanje za Konferencijsku ligu, između CSKA Sofie i CSKA 1948, zaplijenilo je pozornost javnosti i van Bugarske - pišu Sportske novosti.

Igrala se 88. minuta, rezultat na semaforu bio je 2:0 u korist gosta, a domaći navijači CSKA Sofije, očito nezadovoljni prikazanim stanjem svoje momčadi na terenu, odlučili su upasti na travnjak i prekinuti utakmicu. Najgore je u cijelom kaosu, ni kriv ni dužan, prošao jedan kamerman koji se našao na putu navijačima te mu je ‘zbog toga‘ polomljena oprema.

Video nereda pogledajte OVDJE.

Nekolicina navijača nagutala se suzavca, a ista nesreća sustigla je i jednog policajca. Upad navijača, čini se, nije bio slučajan jer su iskoristili vidni manjak policijskih i sigurnosnih snaga i tako dobili svojih ‘pet minuta slave‘. Utakmica je u konačnici nastavljena, a rezultat se do kraja nije mijenjao.