Vaterpololiga prvaka

Velika pobjeda Jadrana na gostovanju u Hannoveru: otpor domaćina družina sa Zvončaca je slomila u završnici susreta

Piše Pero Smolčić
15. studenog 2022. - 20:14

Vrlo vrijednom pobjedom u gostima vaterpolisti Jadrana otvorili su grupnu fazu Lige prvaka, u prvom kolu A skupine pobijedili su WASPO 98 Hannover

Domaći su otvorili dobro utakmicu, pred odlično ispunjenim tribinama poveli su Jadrana 4:2. Splićani su se trebali vratiti i uspjeli su. Stisli su redove u obrani i sredinom druge četvrtine serijom 3:0 i odličnim golom Zvonimira Butića s igračem više preokrenuli rezultat na 5:4. Zabili su i domaći još gol do poluvremena, rezultat je bio 5:5.

Lomila se utakmica u trećoj četvrtini, gledali smo čvrste obrane na obje strane. Prvi su zabili Nijemci, poveli 6:5. Jadranašima u napadu nikako nije išlo, bilo je i malo nonšalancije... Na isteku treće četvrtine i trenutak nepažnje inače odličnog vratara Marcelića, s petnaestak metara lobao ga je...

25. travanj 2024 19:13