Vaterpolokvalifikacije

Tuckova momčad osigurala četvrtfinale turnira pobjedom nad Francuzima: najbolja je vijest da nema pozitivnih na Covid-19

16. veljače 2021. - 22:06

Najvažnija vijest trećeg dana olimpijskih kvalifikacija glasi: Hrvatska se (opet) testirala, drugi put u Rotterdamu, i nitko nije pozitivan. Pozitivan je samo niz naših. Treća utakmica u skupini – treća pobjeda. Istina, treća nije uvjerljiva kao prve dvije. Rumunjsku i Nizozemsku su našli slomili u prvim minutama, već u prvoj četvrtini stekli veliku prednost, te je na kraju bilo deset (16:6) odnosno sedamnaest razlike (25:8), dok su Francusku uspjeli slomili tek u završnici. Na poluvremenu je bilo 5:5, sredinom treće četvrtine 6:6.

Tek tad smo krenuli. Nanizali četiri pogotka, te poveli s 10:6. Niz je otvorio Lovre Miloš, nastavio Maro Joković realiziravši igrača više, potom Luka Bukić peterac, koji je izborio Marko Macan, te na kraju Xavi Garcia za 10:6. Plus četiri smo im...

20. travanj 2024 08:30