Vaterpoloput prema tokiju

Stigao i prvi poraz u Rotterdamu: Rusija nam preuzela vrh skupine nakon što u zadnjih deset minuta nismo zabili zgoditak

17. veljače 2021. - 16:14

I to se dogodilo. Hrvatska je izgubila u Rotterdamu. Nakon tri pobjede doživjela je prvi poraz. Rusija jest najkvalitetnija reprezentacija protiv koje smo igrali do sad, ali razlog neuspjeha prije svega leži u lošoj igri naših, koji su pogotovo loše odigrali i u obrani, i u napadu posljednjih deset minuta, koje je Rusija dobila s 5:0, te od minus četiri stigla do pobjede. Hrvatska je mogla pobjedom kolo prije kraja osigurati prvo mjesto u skupini, a sad je vrh preuzela Rusija, koja je ostala jedina neporažena momčad skupine. Ima tri pobjede i remi.

Naši su prvu četvrtinu dobili s 5:3, već u drugoj četvrtini imali i četiri pogotka viška te napad za plus pet. Nisu uspjeli, te je Rusija s dva pogotka do odlaska na odmor opet bila na samo dva pogotka zaostatka, a kako je svoj niz nas...

19. travanj 2024 17:46